Orthovisc

Mezi našimi klouby se přirozeně vyskytuje tekutina známá jako synoviální tekutina. Působí jako polštář a mazivo, je a je nezbytná pro správnou funkci kloubů. Orthovisc je podobný tělesné synoviální tekutině, je to sterilní, nepyrogenní, čirý, viskózní roztok, který obsahuje vysoký molekulární obsah hyaluronanu získaného z kohoutího hřebenu.

Co je Orthovisc?

Přípravky Orthovisc jsou injekce hyaluronátu sodného určené k intraartikulárnímu použití. Vyrábí je společnost Anika Therapeutics, mezinárodní technologická společnost v oblasti medicíny se sídlem v Massachusetts ve Spojených státech. Společnost Anika Therapeutics, která se specializuje na vývoj terapeutických produktů s kyselinou hyaluronovou (HA), nabízí inovativní řešení léčby bolesti pro pacienty s degenerativními ortopedickými onemocněními. Orthovisc je indikován jako viskoelastický doplněk nebo k náhradě synoviální tekutiny v lidských kloubech. Pomáhá léčit příznaky synoviální dysfunkce kloubů, jako je osteoartróza. Přípravek Orthovisc byl poprvé schválen Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v únoru 2004.

Z jakých produktů se značka Orthovisc skládá?

Orthovisc

Kolik tyto produkty stojí?

Orthovisc: 943,80 Kč

Jaké jsou výhody výrobků Orthovisc?

Neživočišného původu: Kyselina hyaluronová v injekci pochází z přírodního zdroje, který není živočišného původu.
Bezpečné složení: Produkty Orthovisc mají vynikající bezpečnostní profil a nejsou spojovány s pseudoseptickými reakcemi.

Jak dlouho trvají výsledky injekcí kyseliny hyaluronové?

Injekce kyseliny hyaluronové Orthovisc jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly dlouhotrvající výsledky. Obecně mohou trvat až 26 týdnů. Upozorňujeme, že výsledky se mohou u jednotlivých pacientů lišit v závislosti na mnoha faktorech.

Je s produkty Orthovisc spojena nějaká doba rekonvalescence?

Výrobky Orthovisc jsou spojeny s minimální dobou rekonvalescence, protože se podávají minimálně invazivní metodou.

Jsou bezpečné?

Výrobky Orthovisc jsou velmi bezpečné a byly schváleny pro použití v mnoha zemích.

Kontraindikace

Přípravky Orthovisc jsou kontraindikovány u následujících typů pacientů:

• známé systémové krvácivé poruchy
• známá infekce indexového kloubu
• již existující kožní infekce v oblasti zamýšleného místa vpichu
• známá alergie na některou ze složek výrobku

Toto nemusí být všechny kontraindikace pro přípravky Orthovisc. Některé výrobky Orthovisc mohou mít jiné kontraindikace než jiné výrobky této značky. Další informace o kontraindikacích výrobku Orthovisc naleznete v příbalovém letáku daného výrobku.

Nežádoucí účinky

Mezi nežádoucí účinky, které mohou přípravky Orthovisc způsobit, patří mimo jiné:

• modřiny
• otoky
• zarudnutí
• pocit horka v místě vpichu
• dočasný zánět kolene

*Odmítnutí odpovědnosti: Informace na Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely. Vlastní léčba je přísně zakázána. Veškeré estetické procedury by měly být poskytovány licencovaným zdravotnickým odborníkem po konzultaci s osobním terapeutem. Informace uvedené v tomto článku by neměly sloužit k předepisování jakýchkoli léků na kosmetické injekce.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Produkty

 • ORTHOVISC®

  Kód produktu: 81521
  Popis: 15mg/ml, 1-2ml injekční stříkačka

  943,80  s DPH

  780,00  bez DPH
  Koupit

Akce březen 2023

Platí již od 1 kusu

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Your message has been successfully sent

Nelze odeslat. Prosím opakujte akci později

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky