Časté dotazy – FAQ

Má společnost Beauty Active oprávnění pro distribuci zdravotnických prostředků?

Beauty Active s.r.o. je velkoobchod se zdravotnickými prostředky, který disponuje platným povolením Státního úřadu pro kontrolu léčiv k distribuci léčivých přípravků a zdravotnických prostředků (viz. https://www.sukl.cz/modules/distributors/index.php). Máme bohaté zkušenosti se zacházením se zdravotnickými prostředky a léčivými přípravky.

Pro koho je velkoobchod Beauty Active určený?

Jsme velkoobchod určený výlučně pro odbornou veřejnost, tedy pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů. Návštěva e-shopu a nákup produktů je tedy umožněn výhradně osobám oprávněným předepisovat léčivé přípravky nebo osobám oprávněným vydávat léčivé přípravky.
Bez řádné registrace a doložení lékařského osvědčení není možné objednávku uskutečnit.

Jak zajišťujete správné postupy při skladování a přepravě zboží?

Vedení skladu i distribuce probíhá standardně dle požadovaných regulí Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Přepravu zboží pro naše zásilky zajišťuje společnost Transmed, která se specializuje na přepravu zboží farmaceutického charakteru. Díky tomu jsme schopni dodržet předepsané podmínky po dobu skladování i přepravy našich produktů.

Jak zboží objednám?

Zboží lze objednat přímo přes náš e-shop. Pro objednání je třeba se registrovat a při registraci doložit PDF nebo fotografii lékařského osvědčení. Lze také využít pomoc a zastoupení Accout managera v terénu.

Máte-li zájem domluvit si osobní návštěvu Account Managera, kontaktujte nás.

Kdy mi zboží dorazí?

Hlavním devizou Beauty Active s.r.o. je poskytování kvalitní distribuční služby. Zboží expedujeme v rámci pracovních dnů prakticky ihned, takže je u zákazníka zpravidla do 24 hodin, maximálně do 48 hodin od objednání a přijetí platby. Více o dopravě se dočtete zde.

Jak mohu zboží reklamovat?

V případě poškození zásilky nebo jiného důvodu pro reklamaci zboží je nutné okamžitě informovat zázemí firmy na telefonním čísle uvedeném na webu anebo emailem.

Je možné získat k objednaným produktům školení?  

V rámci našich služeb aktuálně možnost proškolení odborníků připravujeme.

Jedná se o originální a certifikované zboží?

Beauty Active s.r.o. disponuje platným povolením Státního úřadu pro kontrolu léčiv k distribuci léčivých přípravků a zdravotnických prostředků a zboží v naší distribuci je samozřejmě originální, schválené pro prodej v rámci EU.

Jak dlouhé jsou expirace u produktů nabízených na Beauty-Active.cz?

Zboží je v Beauty Active s.r.o. naskladňováno pravidelně a má pravidelný odbyt. Na dostatečně dlouho expiraci produktů pečlivě dbáme. Expirace produktů je vždy min. 1,5 roku.

Odkud společnost Beauty Active s.r.o. pochází? 

Společnost Beauty Active má mezinárodní zázemí. Distribuční centrum pro Českou republiku, Německo, Slovensko a Maďarsko se nachází v Praze na adrese Pod Pekařkou 107/1, 147 00 Praha 4.

Máte-li další dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.