O Beauty Active

Jsme Beauty Active – velkoobchod zdravotnických prostředků s platným povolením Státního úřadu pro kontrolu léčiv k distribuci léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.

Zboží dodáváme výlučně osobám oprávněným předepisovat léčivé přípravky nebo osobám oprávněným vydávat léčivé přípravky, tedy odborníkům ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Naším hlavním sortimentem jsou:

  • dermálními fillery
  • injekční výplně a gely s obsahem kyseliny hyaluronové
  • peelingy
  • hydratační masky
  • preparáty pro využití v ortopedii

Víme, jak funguje lékařská praxe, a jde nám o to zajistit rychlé a spolehlivé dodávky preparátů objednaných zdravotnickým personálem na jednom místě.

Zaměřujeme se na distribuci kvalitních a ověřených značek a produktů ve čtyřech zemích střední Evropy. Naším cílem je doručit zboží k zákazníkovi spolehlivě, v pořádku a včas.

V distribuci volíme komplexní přístup, součástí služeb není jen fyzické doručení výrobků, ale v případě potřeby i poradenství.

Úzce spolupracujeme s lékaři, klinikami a zdravotnickými zařízeními a jsme jejich dlouhodobým partnerem. Budeme rádi, když i vy využijete našich služeb.

Váš tým Beauty Active

Naše krédo

Díky spolehlivosti a perfektním službám chceme pomoci naši zákazníkům dlouhodobě růst.

Portfolio Beauty Active

Jsme velkoobchodem s preparáty z oblasti estetiky, kosmetiky a ortopedie s platným povolením Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SÚKL) k distribuci léčivých přípravků a zdravotnických prostředků. 

Naše široké portfolio produktů podléhá přísnému výběru, kde volíme jen ověřené a certifikované výrobky od mezinárodních producentů.

Díky naší působnosti ve více zemích Evropy a tím velké nákupní síle dovedeme držet ceny našich produktů při zemi.

Cílem BEAUTY ACTIVE je být vedoucím distributorem v oblasti estetických, ortopedických a dermatologických přípravků a zajistit dlouhodobou spokojenost našich klientů s jejich dodávkami. Zákazníkům chceme prostřednictvím našich produktů pomoci růst, a to zejména díky nadstandardním službám, vysoké kvalitě a výhodným cenám produktů.

 

Tým Beauty Active

Jsme dynamický tým lidí se zkušenostmi z medicíny, estetické branže a logistiky. Jde nám o to profesionálně zpracovat individuální požadavky zákazníků. Proaktivně se snažíme o budování nadstandardní spolupráce s našimi klienty.