Restylane

Značka Restylane® zahrnuje soubor dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, které řeší různé problémy pleti. Tyto kosmetické injekce pomáhají redukovat vzhled vrásek a ztrátu objemu obličeje. Jejich cílem je také revitalizace mdlé a unaveně vypadající pleti a zvětšení objemu rtů. Kromě toho lékaři tyto injekční materiály používají k ošetření jizev po akné.

Co je Restylane?

Značka Restylane zahrnuje kolekci dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, které řeší různé kožní problémy. Tyto kosmetické injekce pomáhají redukovat vrásky a ztrátu objemu obličeje. Tyto produkty působí na zlepšení vzhledu pleti a zajišťují její mladistvý a svěží vzhled. Stejně tak se zaměřují na revitalizaci mdlé a unaveně vypadající pleti a zvětšení objemu rtů, stejně jako na redukci jizev po akné. Dermální výplně Restylane se vyrábějí pomocí technologie stabilizované kyseliny hyaluronové bez použití zvířat (NASHA) a technologie Optimal Balance (OBT). Tyto technologie vytvářejí různé textury potřebné k zaměření na konkrétní problémy a zároveň nabízejí jemnější a přirozenější vzhled. Značka Restylane poprvé získala schválení Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v roce 2004 a byla první značkou dermální výplně, která tak učinila. Nedávno získala společnost Restylane Lyft schválení pro specifickou indikaci omlazení rukou. Restylane je výtvorem dermatologické společnosti Galderma.

Z jakých produktů se značka Restylane skládá?

RESTYLANE 1 ml
RESTYLANE 1 ml s lidokainem
RESTYLANE LYFT 1ml
RESTYLANE LYFT 1ml s lidokainem
RESTYLANE REFYNE 0.3% s lidokainem
RESTYLANE VOLYME 0.3% s lidokainem
RESTYLANE DEFYNE 0.3% s lidokainem
RESTYLANE KYSSE 0.3% s lidokainem
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL s lidokainem
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL LIGHT s lidokainem
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL LIGHT

Kolik tyto produkty stojí?

RESTYLANE 1 ml: 2 265,12 Kč
RESTYLANE 1 ml s lidokainem: 2 485,34 Kč
RESTYLANE LYFT 1ml: 2 422,42 Kč
RESTYLANE LYFT 1ml s lidokainem: 2 799,94 Kč
RESTYLANE REFYNE 0.3% s lidokainem: 2 485,34 Kč
RESTYLANE VOLYME 0.3% s lidokainem: 2 579,72 Kč
RESTYLANE DEFYNE 0.3% s lidokainem: 2 674,10 Kč
RESTYLANE KYSSE 0.3% s lidokainem: 2 925,78 Kč
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL: 1 698,84 Kč
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL s lidokainem: 1 698,84 Kč
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL LIGHT s lidokainem: 1 510,08 Kč
RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL LIGHT: 1 510,08 Kč

Jaké jsou výhody produktů Restylane?

Známost značky: Restylane se těší celosvětovému uznání jako jedna z prvních značek výplní kyselinou hyaluronovou s dlouhou historií úspěšných zákroků. Díky své hvězdné pověsti je tato značka důvěryhodná mezi lékaři a klienty po celém světě.
Snížené riziko alergických reakcí: Výplně Restylane jsou získávány ze zdrojů, které nejsou živočišného původu, což vede k větší snášenlivosti a snížení pravděpodobnosti vzniku imunogenity.

Jak dlouho trvají výsledky těchto dermálních výplní?

Restylane vydrží v průměru šest až devět měsíců v závislosti na použitém přípravku, stavu pokožky, věku pacienta a ošetřované oblasti.

Je s produkty Restylane spojena nějaká doba rekonvalescence?

Vzhledem k tomu, že nejtypičtějšími vedlejšími účinky jsou zánětlivé reakce po injekci, je nutná velmi krátká doba na zotavení. Pacienti se sice mohou vrátit ke svým běžným aktivitám, ale měli by se vyhýbat činnostem, při kterých jsou vystaveni extrémnímu teplu, jako je opalování, saunování nebo parní lázně, nebo extrémnímu chladu, dokud příznaky zánětu neodezní.

Jsou bezpečné?

Ošetření produkty Restylane je považováno za bezpečné. Je však třeba dodržovat určitá bezpečnostní opatření, stejně jako u každého zákroku zahrnujícího injekce.

Kontraindikace

Produkty Restylane jsou kontraindikovány u následujících typů pacientů:

• pacienti přecitlivělí nebo alergičtí na kyselinu hyaluronovou nebo její deriváty
• těhotné nebo kojící ženy
• pacienti mladší 18 let

Toto nemusí být všechny kontraindikace produktů Restylane. Některé produkty Restylane mohou mít jiné kontraindikace než jiné produkty této značky. Více informací o kontraindikacích naleznete v příbalovém letáku výrobku Restylane.

Vedlejší účinky

Mezi nežádoucí účinky, které mohou produkty Radiesse způsobit, patří mimo jiné:

• modřiny
• otoky
• zarudnutí
• bolest v místě ošetření

*Odmítnutí odpovědnosti: Informace na Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely. Vlastní léčba je přísně zakázána. Veškeré estetické procedury by měly být poskytovány licencovaným zdravotnickým odborníkem po konzultaci s osobním terapeutem. Informace uvedené v tomto článku by neměly sloužit k předepisování jakýchkoli léků na kosmetické injekce.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Produkty

Akce březen 2023

Platí již od 1 kusu

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Your message has been successfully sent

Nelze odeslat. Prosím opakujte akci později

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky