Restylane

Velmi bohatá produktová paleta značky Restylane® zahrnuje osvědčené přípravky na bázi kyseliny hyaluronové, a to jednak injekční gelové výplně, jednak výrobky skinbooster určené pro hloubkovou revitalizaci a hydrataci kůže. Patentovaná technologie NASHA™ umožňuje stabilizaci hyaluronu, tím vzniká gel s pevnější strukturou, který je vhodný pro precizní doplnění chybějícího objemu obzvlášť v oblasti tváří, spodní části obličeje i kolem očí. Měkčí gelová struktura vzniká díky technologii Optimal Balance (OBT™). Ta umožňuje jemné, hladké a velmi efektivní vypnutí kůže v oblastech, které jsou neustále v pohybu, jako například rty či vrásky kolem úst. Výrobky značky Restylane® zaručují velmi dobrou snášenlivost, účinnost a jsou zcela bezpečné.

Produkty

Restylane® – více informací o produktech

Co je Restylane®?

Dermální výplně značky Restylane® dovedou díky obsahu hyaluronové pomoci s řešením různých kožních problémů:

 • Redukce vrásek
 • Doplnění ztráty objemu obličeje a jeho částí
 • Rejuvenace / omlazení – mladistvý a svěží vzhled pleti
 • Revitalizace povadlé a unavené kůže
 • Zvětšení rtů
 • Redukce jizev po akné

Dermální výplně Restylane® se vyrábějí pomocí technologie stabilizované kyseliny hyaluronové bez použití zvířat (NASHA) a technologie Optimal Balance (OBT). Díky těmto technologiím vznikají produkty, které se mohou cíleně zaměřit na konkrétní specifické nedostatky pleti.

Značka Restylane® poprvé získala certifikaci Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v roce 2004 a byla první značkou dermálních výplní, která byla touto institucí schválená. Nedávno získal produkt Restylane® Lyft certifikaci pro specifickou indikaci omlazení rukou.
Produkty značky Restylane vyrábí farmaceutická společnost Galderma se sídlem ve švýcarském Lausanne.

Jaké jsou výhody produktů Restylane® ?

 • Snížené riziko alergických reakcí: výplně Restylane® jsou získávány ze zdrojů, které nejsou živočišného původu, což vede k vyšší snášenlivosti a snížení pravděpodobnosti vzniku alergií.
 • Známost značky: Restylane® se těší celosvětovému uznání jako jedna z prvních značek výplní kyselinou hyaluronovou s dlouhou historií úspěšných zákroků. Díky své hvězdné pověsti je tato značka známá mezi lékaři a klienty po celém světě.

Jak dlouho vydrží výsledky těchto dermálních výplní?

Restylane® vydrží v průměru šest až devět měsíců v závislosti na použitém přípravku, stavu pokožky, věku pacienta a ošetřované oblasti.

Je s produkty Restylane® spojena nějaká doba rekonvalescence?

Vzhledem k tomu, že nejtypičtějšími vedlejšími účinky jsou zánětlivé reakce po injekci, je doba rekonvalescence jen velmi krátká. Pacienti se sice mohou velmi brzy vrátit ke svým běžným aktivitám, ale měli by se vyhýbat činnostem, při kterých jsou vystaveni extrémnímu teplu, jako je opalování, saunování nebo parní lázně, nebo extrémnímu chladu, dokud příznaky zánětu neodezní.

Jsou produkty značky Restylane® bezpečné?

Ošetření produkty Restylane® je považováno za bezpečné. Je však třeba dodržovat určitá bezpečnostní opatření, stejně jako u každého injekčního zákroku.

Kontraindikace

Produkty Restylane® jsou kontraindikovány u následujících typů pacientů:

 • pacienti přecitlivělí nebo alergičtí na kyselinu hyaluronovou nebo její deriváty
 • těhotné nebo kojící ženy
 • pacienti mladší 18 let

Tento výčet nezahrnuje veškeré kontraindikace produktů Restylane®. Některé produkty Restylane® mohou mít své specifické kontraindikace. Více informací o kontraindikacích naleznete v příbalovém letáku výrobků Restylane®.

Vedlejší účinky

Mezi nežádoucí účinky, které mohou produkty Restylane® způsobit, patří mimo jiné:

 • modřiny
 • otoky
 • zarudnutí
 • bolest v místě ošetření

 

Výplně Restylane® můžete v e-shopu Beauty Active zakoupit online nebo i telefonicky či e-mailem. Vyberte si z největší nabídky výplní Restylane®, ušetřete s našimi velkoobchodními cenami a možností dopravy zdarma.

*Poznámka: Informace na webu Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely a jsou určeny výhradně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy pro osoby oprávněné předepisovat léčivé přípravky nebo osoby oprávněné vydávat léčivé přípravky.

Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.