Revofil

Revofil® je značka revolučních dermálních výplní, které byly vyvinuty nejen jako ideální řešení pro stárnoucí pleť, ale jsou také speciálně určeny pro remodelaci obličejových tkání. Revofil® obsahuje vyšší koncentraci kyseliny hyaluronové, jedná se o velice stabilní a bezpečný materiál, který je pro lidské tělo přirozený. Ošetření přípravkem Revofil® poskytuje mimořádně zpevňující a liftingový efekt, vyrovnává vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky a dodává jí atraktivní svěžest. Výsledky aplikace injekčních výplní Revofil® jsou okamžité, vypadají zcela přirozeně a mají dlouhodobý účinek po dobu 10 až 12 měsíců. Značka Revofil® nabízí tři produkty: Revofil Fine pro ošetření mělkých vrásek, Revofil Plus pro zvýšení objemu a Revofil Ultra pro hloubkové vyplnění a zintenzivní objemu.

Produkty

Your message has been successfully sent

Nelze odeslat. Prosím opakujte akci později

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky