Profhilo

Profhilo®, vyráběný společností IBSA, je inovativní injekční gel s ultračistou kyselinou hyaluronovou, který se používá zejména k hydrataci a vylepšení unavené povadlé kůže v malární a submalární oblasti. Kromě toho lze přípravek Profhilo® použít k ošetření dalších oblastí obličeje a těla, včetně spánků a čela, krku, dekoltu, rukou, vnitřní strany paží, břicha a dalších partií, kde dochází k ochabování kůže.

Přípravek Profhilo® je mezi injekčními přípravky s kyselinou hyaluronovou jedinečný v tom, že kyselina hyaluronová, kterou obsahuje, je stabilizována bez použití chemických síťovacích činidel, jako je BDDE. Při zpracování je aplikován patentovaný tepelný proces, který vytváří hybridní komplexy řetězců kyseliny hyaluronové s vysokou a nízkou molekulovou hmotností. V kožní tkáni má kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností za cíl hydratovat a stimulovat pokožku, zatímco větší částice kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností vytváří na kůži ochranný film, který chrání kůži před dehydratací a působením vnějších vlivů prostředí.

Produkty

 • PROFHILO® H+L
  TOP

  PROFHILO® H+L

  Kód produktu: 88707
  Popis: 32mg, 1-2ml injekční stříkačka

  2 406,69  s DPH

  1 989,00  bez DPH
  Informace

Více o Profhilo®

Profhilo® je jedinečná, inovativní injekční výplň s unikátní koncentrací kyseliny hyaluronové. Výjimečně vysoký podíl ultračisté kyseliny hyaluronové bez chemických činidel zaručuje na jedné straně okamžitý efekt vyhlazení vrásek s obnovením elasticity a pevnosti kůže pomocí remodelace tkáně, zároveň však napomáhá dlouhodobé tvorbě elastinu a kolagenu, a tím působí preventivně v procesu stárnutí kůže. Pro aplikaci Profhilo® bylo vyvinuto speciální schéma bioestetických bodů, díky němuž je přípravek rovnoměrně distribuován do tkáně. Profhilo® se hodí nejen k ošetření v obličeji, ale i na těle, například na krku, dekoltu, hřbetech rukou či pažích.

Aplikace produktů Profhilo®

Aplikace produktů Profhilo® je doporučena ve 2 léčebných kúrách s odstupem 1 měsíce. V případě potřeby lze léčbu opakovat každé 2 měsíce. Při ošetření obličeje se doporučuje technika Bio Aesthetic Points (BAP), která spočívá v injekčním podání gelu kyseliny hyaluronové do 5 specifických míst:

 • mandibulárního úhlu
 • zygomatického výběžku
 • tragu
 • báze nosu a
 • brady

Gel kyseliny hyaluronové by měl být aplikován subkutánně, do povrchových vrstev kůže, zpravidla jehlou 29G za použití správné aseptické techniky.

Výsledek ošetření přetrvá zpravidla 12 měsíců, proto je vhodné ošetření jednou za rok zopakovat.

 

Profhilo® můžete v e-shopu Beauty Active zakoupit online nebo i telefonicky či e-mailem. Vyberte si z největší nabídky výplní, ušetřete s našimi velkoobchodními cenami a možností dopravy zdarma.

*Poznámka: Informace na webu Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely a jsou určeny výhradně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy pro osoby oprávněné předepisovat léčivé přípravky nebo osoby oprávněné vydávat léčivé přípravky.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.