Profhilo

Profhilo, vyráběný společností IBSA, je inovativní injekční gel s kyselinou hyaluronovou, který se používá ke zlepšení ochablosti kůže v malární a submalární oblasti. Kromě toho lze přípravek Profhilo použít k ošetření dalších oblastí obličeje a těla, včetně spánků a čela, krku, rukou, vnitřní strany paží a dalších oblastí, kde dochází k ochabování kůže.

Přípravek Profhilo je mezi injekčními přípravky s kyselinou hyaluronovou jedinečný v tom, že kyselina hyaluronová, kterou obsahuje, je stabilizována bez použití síťovacích činidel, jako je BDDE, nýbrž se používá patentovaný tepelný proces, který vytváří hybridní komplexy řetězců kyseliny hyaluronové s vysokou a nízkou molekulovou hmotností. V dermální tkáni má kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností za cíl hydratovat a stimulovat pokožku, zatímco větší částice kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností působí v kůži jako dermální lešení.

Zpočátku podávejte tuto injekci ve 2 léčebných kúrách s odstupem 1 měsíce. V případě potřeby lze léčbu opakovat každé 2 měsíce. Při ošetření obličeje se doporučuje technika Bio Aesthetic Points (BAP), která spočívá v injekčním podání gelu kyseliny hyaluronové do 5 specifických míst: mandibulárního úhlu, zygomatického výběžku, tragu, báze nosu a brady. Gel kyseliny hyaluronové by měl být aplikován subkutánně nebo do hluboké dermis jehlou 29G za použití správné aseptické techniky. Vzhledem k tomu, že výsledky obvykle trvají přibližně 6 měsíců, opakujte ošetření přibližně dvakrát ročně, abyste udrželi estetické výsledky.

*Odmítnutí odpovědnosti: Informace na Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely. Vlastní léčba je přísně zakázána. Veškeré estetické procedury by měly být poskytovány licencovaným zdravotnickým odborníkem po konzultaci s osobním terapeutem. Informace uvedené v tomto článku by neměly sloužit k předepisování jakýchkoli léků na kosmetické injekce.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Produkty

Akce březen 2023

Platí již od 1 kusu

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Sleva 10 %

Koupit

Your message has been successfully sent

Nelze odeslat. Prosím opakujte akci později

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky