Belotero

Produkty Belotero® jsou vhodné pro obnovu a udržení objemu obličeje, zjemnění vrásek v obličeji a hloubkovou rehydrataci pleti. Dermální výplně značky Belotero® jsou vyrobeny z kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality. Tato látka je tělu vlastní a má silný hydratační účinek.

Belotero® se aplikuje do specifické oblasti podle individuálních potřeb pacienta. Účinek produktů Belotero® lze pozorovat od výplní povrchových, až hlubokých vrásek a rýh.

Ošetření těmito injekčními výplněmi je prokazatelně bezpečné, má okamžitý účinek a výsledky jsou naprosto přirozené a trvalé. Po aplikaci výrobků Belotero® je pleť svěží a pevná, zároveň ale také elastická a zářivá, ovšem především zdravá a krásná.

Produkty

Informace o produktech Belotero®

Co je Belotero®?

Značka Belotero® je řada dermálních výplní společnosti Merz Pharmaceuticals. Tyto injekční výplně mají liftingové schopnosti a díky svému složení podporují hydrataci a elasticitu pokožky. Jsou vyrobeny z neživočišné kyseliny hyaluronové pomocí patentované technologie tzv. kohezivní polydenzované matrice. Mnohé z řady produktů Belotero® jsou obohaceny o lidokain, lokální anestetikum, díky němuž pacient necítí při aplikaci bolest.

Jaké jsou výhody produktů Belotero®?

 • Mimořádné složení:inovativní složení vytváří polydenzovaný gel s konzistencí, která se přizpůsobuje okolní tkáni, což vede k přirozenému vzhledu a pocitu
 • Neimunogenní produkty:produkty Belotero® využívají kyselinu hyaluronovou neživočišného původu, což vede k minimalizaci alergických reakcí

Jak dlouho trvá účinek výplní Belotero®?

Efekt aplikace kyseliny hyaluronové prostřednictvím výplní Belotero® je viditelný ihned po podání a přetrvává až šest měsíců. Aplikaci lze opakovat dle individuálních potřeb.

Je s produkty Belotero® spojena doba rekonvalescence?

Rekonvalescence po aplikaci produktů Belotero® je velmi krátká až žádná. Pacient může bezprostředně po zákroku pokračovat v běžném denním režimu. Mohou se vyskytnout drobné vedlejší účinky, které by měly během několika dnů vymizet.
Pro dosažení optimálních výsledků by se pacient měl v následujících 24 hodinách po ošetření vyvarovat těchto činností:

 • kosmetické ošetření nebo jiná intenzivnější manipulace partií v okolí ošetřených oblastí
 • vystavení extrémním teplotám (sauna, pára, mrazy)
 • konzumace alkoholu nebo aspirinu.

Jsou výplně Belotero® bezpečné?

Klinické studie potvrdily účinnost a bezpečnost dermálních výplní Belotero® – preparáty se vyrábí z biofermentované kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v těle, je bioresorbovatelná a velmi dobře snášená.

Kontraindikace

Produkty Belotero® jsou kontraindikovány v následujících případech:

 • přecitlivělost na kyselinu hyaluronovou nebo na některou ze složek výplně
 • alergie na látky obsažené ve výplních
 • poruchy krvácení
 • užívání léčiv snižující srážlivost krve
 • problémy se zanícenou nebo infikovanou kůží
 • těhotné nebo kojící ženy

Další informace o kontraindikacích přípravku Belotero® naleznete v příbalovém letáku. Konkrétní případy vždy konzultujte s lékařem.

Nežádoucí účinky

Mezi možné nežádoucí účinky přípravků Belotero® patří zarudnutí, otok, větší citlivost ošetřené oblasti nebo svědění.

Výplně Belotero® můžete v e-shopu Beauty Active zakoupit online nebo i telefonicky či e-mailem. Vyberte si z největší nabídky výplní Belotero®, ušetřete s našimi velkoobchodními cenami a možností dopravy zdarma.

*DisclaimerInformace na webu Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely a jsou určeny výhradně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy pro osoby oprávněné předepisovat léčivé přípravky nebo osoby oprávněné vydávat léčivé přípravky.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.