Ejal 40

Ejal 40 je značka bio-revitalizačního gelu nové generace kyseliny hyaluronové se střední molekulovou hmotností, navržená tak, aby obnovila základní strukturu extracelulární matrix pro zlepšení vzhledu pleti, obnovu fyziologických funkcí pokožky a optimalizaci struktury pokožky.

Produkty značky EJAL 40 jsou obzvláště vhodné k léčbě ochablé pleti, vrásek, snížení tonusu a elasticity pleti. Aplikace je také doporučována před použitím intradermálních výplní. 

Specialitou produktů značky EJAL 40 je tzv. 4 bodová biorevitalizační technika 4PBR, která je velmi šetrná a umožňuje rychlou obnovu ztracených kontur obličeje. 

Ejal 40 vyrábí společnost MEDIXA Stl – Itálie.

Produkty

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.