STYLAGE

STYLAGE® je celosvětově známou značkou kosmetických produktů s obsahem kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a zcela biologicky odbouratelná.
V důsledku jejího působení dovedeme vyhladit jemné vrásky, vyplnit střední nebo hlubší rýhy, vylepšit kontury obličeje, doplnit ztracený objem a docílit liftingu obličeje.

Jednotlivé řady produktů STYLAGE® obsahují různé velikosti molekul kyseliny hyaluronové s označením S až XXL a další speciální řadu produktů LIPS určenou pro estetické vylepšení rtů.

Produkty STYLAGE ® se vyznačují mimořádnou elasticitou, vyplňujícím efektem, přirozeným a dlouhotrvajícím účinkem.

STYLAGE ® je vyráběna speciální patentovanou technologií IPN, která kombinuje kyselinu hyaluronovou a přírodní antioxidant mannitol. Mannitol snižuje degradaci a zpomaluje vstřebávání kyseliny hyaluronové, což vede k výrazně delšímu a trvalejšímu efektu.

Výrobky STYLAGE® jsou dodávány v předplněných injekčních stříkačkách.

 

Technologie Bi-SOFT®

Bi-SOFT® je patentovaný vstřikovací systém nové generace používaný u produktů STYLAGE®. Je navržen tak, aby usnadňoval práci s injekční stříkačkou. Benefitem systému Bi-SOFT® je větší přesnost, pohodlí a kontrola během aplikace výplní Stylage®.

Dermální výplně STYLAGE® vyrábí Laboratoires VIVACY – francouzská společnost, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci injekčních zdravotnických prostředků na bázi kyseliny hyaluronové pro estetickou medicínu a medicínu proti stárnutí.

Produkty

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.