Juvéderm

Pod značkou Juvéderm® najdeme celou škálu injekčních výplní s obsahem kyseliny hyaluronové, pomocí kterých lze nahradit ztracený objem, zvýraznit části obličeje, vyhladit vrásky, vypnout tváře, hydratovat pokožku či zvětšit rty.

Nejlepších výsledků je možné dosáhnout použitím kombinace několika různých produktů. Výsledky ošetření dermálními výplněmi Juvéderm® jsou maximálně přirozené díky spojení výplně s podkožní tkání. Výplně Juvéderm® tedy přinášejí dlouhotrvající výsledky, efekt aplikace dermálních výplní Juvéderm® může vydržet až 24 měsíců v závislosti na vybraném typu ošetření.

Dermální výplně Juvéderm® vyrábí společnost Allergan, která je známá nejen svými produkty užívanými v estetické dermatologii, ale také například jako přední dodavatel prsních implantátů.

Produkty

Produkty Juvéderm® – více informací

Kolik stojí výplně Juvéderm®?

Každý produkt z řady Juvéderm® má svou cenu, závislou na koncentraci kyseliny hyaluronové, složení a velikosti balení. Ceny produktů Juvéderm® se pohybují v rozmezí 3.000 – 8.000 Kč.

Jaké jsou výhody produktů Juvéderm®?

 • Známost značky: vychutnejte si jistotu kvality a účinnosti, kterou přináší používání důvěryhodné a renomované značky
 • Snížené riziko imunogenních reakcí: Juvéderm® se připravuje z kyseliny hyaluronové, která není živočišného původu, což snižuje riziko alergických reakcí

Jak dlouho trvají účinky dermálních výplní Juvéderm®?

Účinek aplikace většiny výplní Juvéderm® přetrvá v závislosti na rychlosti metabolismu v těle a na zvoleném přípravku až 12 měsíců. U některých produktů, jako je např. Juvéderm® Voluma vydrží až dva roky.

Je s produkty Juvéderm® spojena nějaká doba rekonvalescence?

Po ošetření se většina pacientů může okamžitě vrátit ke svým každodenním činnostem. V některých případech se mohou objevit vedlejší účinky aplikace kyseliny hyaluronové, jako jsou modřiny nebo otoky. Ty však zpravidla vymizí nejpozději za jeden až dva týdny po ošetření.
12 až 24 hodin po zákroku se doporučuje vyvarovat se líčení.

Pacient by se měl minimálně dva týdny po ošetření vyhýbat slunci a extrémním teplotám: velmi nízkým teplotám, sauně a parním lázním.

Jsou výpně Juvéderm® bezpečné?

Výplně značky Juvéderm® jsou certifikované regulačními orgány celého světa, včetně Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA, certifikace od roku 2006). Jsou proto považovány za bezpečné.

Vzhledem k tomu, že Juvederm se skládá převážně z biokompatibilní kyseliny hyaluronové pocházející ze zdrojů, které nejsou živočišného původu, je riziko alergické reakce minimální.

Kontraindikace

Produkty Juvedérm® jsou kontraindikovány u následujících typů pacientů:

 • pacienti se známou přecitlivělostí na některou ze složek výplně
 • pacienti s infikovanou nebo zanícenou kůží v oblasti aplikace
 • těhotné nebo kojící ženy
 • pacienti se sklonem ke vzniku hypertrofických jizev
 • pacienti s neléčenou epilepsií
 • pacienti, kteří nedávno podstoupili chemický peeling, dermabrazi nebo laserové ošetření.

Tento výčet nezahrnuje kompletně všechny kontraindikace. Jednotlivé produkty se mohou lišit. Další informace o kontraindikacích výrobků Juvéderm® naleznete v příbalovém letáku daného výrobku.

Vedlejší účinky

Mezi nežádoucí účinky, které mohou produkty Juvéderm® způsobit, patří mimo jiné:

 • zarudnutí
 • svědění
 • otoky
 • bolest
 • pevnost
 • jemnost
 • hrudky nebo uzlíky
 • změna barvy

Při komplikacích se poraďte s lékařem.

 

Výplně Juvéderm® můžete v e-shopu Beauty Active zakoupit online nebo i telefonicky či e-mailem. Vyberte si z největší nabídky výplní Juvéderm®, ušetřete s našimi velkoobchodními cenami a možností dopravy zdarma.

 

*Disclaimer: Informace na webu Beauty-Active.cz jsou poskytovány pouze pro informační účely a jsou určeny výhradně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy pro osoby oprávněné předepisovat léčivé přípravky nebo osoby oprávněné vydávat léčivé přípravky.
Všechny popisy značek a léků v článku jsou založeny na osobním názoru a nejsou podporovány Beauty-Active.cz. Obsah článku nebyl přezkoumán z hlediska lékařské validity. Tento článek používejte pro informaci, nikoliv pro konečné rozhodnutí o postupu.

Tento web je určený pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.