Beauty Active

Nakupte dermální fillery online. 100% originální výrobky: výplně kyseliny hyaluronové, produkty pro mezoterapii, skinboostery, peelingy a ortopedické preparáty. Spolehlivě, včas a za rozumnou cenu – to je Beauty Active, mezinárodní distributor medicínských preparátů.

Široký sortiment

Jsme velkoobchod s dermálními fillery, injekčními výplněmi a gely s obsahem kyseliny hyaluronové, peelingy a dalšími preparáty zavedených značek v kategoriích estetika, kosmetika a ortopedie. Našimi klienty jsou lékaři a zdravotnická zařízení. Rozviňte s námi i Vy své portfolio.

Spolehlivé doručení

Dodáváme každý všední den z našeho centrálního skladu v Praze. Zboží k vám doručíme do 24h od objednávky. Spolehlivě, rychle a včas.

Přidaná hodnota

S konkrétními produkty rádi poradíme. Logistiku zařídíme rychle, spolehlivě, včas až k vám a za rozumné ceny. Výhodou pro klienta je objednání různých preparátů na jednom místě.
Naším cílem je spokojený zákazník.

Bezkonkurenční ceny

Beauty Active je spolehlivým velkoobchodem estetických, kosmetických a ortopedických preparátů. Díky velkým objemům a centrálnímu logistickému systému poskytujeme svým zákazníkům bezkonkurenční ceny. Navíc objednáte zboží různých značek na jednom místě a tím šetříte i svůj čas. Staňte se členem a vyzkoušejte naše podmínky. Pomůžeme vám růst.

Spolupracujeme

Značky, které nabízíme